Yaşam alanları, ticari alanlar ve her türlü yapıda kolay bir şekilde kullanılan, yüksek esneme kabiliyeti, sızdırmazlık ve yüksek kimyasal özelikleri ile öne çıkan Sprey polyurea için İstanbul uygulama merkeziyiz. İstanbul da bir çok projede sprey polyura uygulamasını başarı ile yaptık ve günden güne artan bir taleple yeni projelerde de sprey polyurea uygulamasına devam etmekteyiz.

Sprey Polyurea Neden Fazla Tercih Edilmektedir?

Yalıtım, izolasyon bildiğiniz gibi her uygulama, ürün ile çözüm almak kolay olmayan bir alandır. Kimi yapı sahibi birden fazla deneme yapsa da istediği oranda yalıtım sağlayamamakta ve genelde geçici yada kısa vadeli çözümler sağlayabilmektedir. İzolasyon da neredeyse çığır açan polyurea ise bugüne kadarki en dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek kalite sağlayan br uygulama modelidir.

Her yüzeye uygulanabildiği gibi iki bileşenli olup püskürtme şeklinde kullanıması ile çabuk kuruma sağlar ve uygulama sonrasında alanın hemen kullanımını sağlamaktadır. Bir diğer özelliği ise yapınızda kırma dökme işlemini gerek duymadan olduğu gibi alanınıza hemen uygulanmaktadır. Proje bazlı süresi uzasa da genelde ortalama bir metraj da 2 gün içerisinde tamamen bitmiş şekilde teslim edilmektedir.

İstanbul Sprey Polyurea Hizmetleri

Firmamız istanbul da yüzlerce ufak ve büyük projede sprey polyurea hizmeti vermiştir. İstanbul da su izolasyonu, havuz yalıtımı, çatı izolasyonu, zemin kaplama, araç kaplama, teras izolasyonu, temel perde izolasyonu ve daha bir çok alanda sprey polyurea çözümleri sağlamış bulunmaktayız. Web sitemiz içerisinde kullanmış olduğumuz bir çok görsel yaptığımız sprey polyurea uygulama örneklerinden oluşmaktadır.

Hangi Alanlarda Etkilidir?

Sprey polyurea ile ülkemiz tanıştığında kısıtlı alanlarda tercih edilen bir ürün dü ancak günümüze gelindiğinde bu tamamen değişmiş durumdadır. Sprey Polyurea su yalıtımı için özellikle dış ve iç alanlarda yüksek darbe, aşınma ve %100 su yalıtımı istenen eski veya yeni yapılarda kesin ve net çözümler sağlamaktadır. Ayrıca renk alternatifi ile de ayrıca dekoratif bir görünüm vermektedir. Kısacası sonladırmak gerekirse yalıtıma, izolasyona, kaplamaya ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla kullanılmakta ve 2017 yılına geldiğimizde Türkiye’de en çok tercih edilen yalıtım malzemesi konumundadır.

İstanbul il sınırları ve Kocaeli ilçesinde merkezimize yakınlığı nedeni ile hızlı hizmet sağladığımız yerlerdir. Bu iki ilde yapılacak izolasyon işleriniz öncesinden dilerseniz firmamızdan adresinizde, yada işlem uygulanacak yerinizde ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Fiyatlar açısından da en ekonomik avantajları sunan firmamızdan hemen yapınıza en uygun fiyatını isteyebilirsiniz.

yükseltilmiş döşeme tesisatçı cam balkon hurdacı