Zemin için Polyurea izolasyon

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Yalıtım ve İzolasyonun kullanılmadı alan neredeyse çok azdır. Tüm yüzeylerde polyurea kullanılabileceği gibi Zemin için Polyurea izolasyon sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biridir. Daha çok ülkemizde teras ve çatılarda kullanılmaya başlansada şimdilerde otoparklardan, havuz zeminlerine, depolardan balkonlara kadar her türlü zeminde polyureanın yeri vardır.

Zeminlerde Polyurea İzolasyon

Yapınız, mekanınız ve yalıtıma ihtiyaç duyan her türlü zeminde polyurea izolasyon çözümleri sunuyoruz. %100 yalıtım ve izolasyon sonucu veren polyurea için hemen bizlere ulaşın

Polyruea Zemin Kaplama

Zeminin beton olması sızdırmazlığı maalesefki engellememekte hatta aza bile indirmemektedir. Su mutlaka beton içinde bir yol bulup bir şekilde mutlaka akacaktır. Polyruea zemin kaplama yöntemi ile sprey olarak uygulanan ürün tüm beton yüzeyi kaplar ve sızdırmayı %100 olarak engeller. Zeminlere uygulanan polyruea doğru uygulanması, hata yapılmaması durumunda kesinlikle çatlak bırakmamaktadır. Zeminlere püskürtme şeklinde uygulanan sprey polyurea izolasyonu İstanbul da uzun yıllardır bilinmekte ve profesyonel, uzun vadeli çözüm düşünenlerin tercihidir.

Zemin Polyurea İzolasyon Uygulaması ne Kadar Sürmektedir?

Zeminlerde yapılan polyurea uygulamaları eski tip yöntemlere göre çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Eski yöntemlerde neredeyse bir kaç gün hatta daha uzun sürek izolasyon çalışmaları bir gün içersinde bitirilebilmektedir. Mobil sisteme sahip cihazlarla uygulama yapılacak alanda kullanılan sistem ile pratik bir şekilde işlem yapılmaktadır. En önemli özelliğinde  biriside uygulama yapıldıktan sonra çok kısa bir sürede kurumasıdır. Buda sizlerin polyurea yapılan alanı bir kaç saat içinde tekrar kullanımına olanak sağlamaktadır. Çok büyük metrajlı alanlarda dahi ekipçe yapılan işlerde yine zamandan ciddi seviyede tasarruf edeceksinizdir.

Kaliteli polyurea zemin çözümleri

İşletmemiz İstanbul genelinde yüzlerce başarılı Zemin için Polyurea izolasyon çalışması yapmıştır. Sitemizde bir çok projenin görsellerini görebilir ve inceleyebilirsiniz. Yaptığımız uygulamalar teslim sonrasında firma garantimiz altındadır. istanbulda sizinde yalıtım ve izolasyona ihtiyacınız varsa en başarılı çözüm içinde sizler de polyurea izolasyonu tercih edin hem en ekonomik fiyatalardan faydalanın hemde uzun ömürlü kalıcı bir izolasyona sahip olun.

Zeminde en etkili izolasyon

Zeminlerde su izolasyonu, su yalıtımı çok önemlidir. Binlerce kez denenen bir çok çözüme karşı artık polyurea noktayı koymuştur. Garantili zemin izolasyon için şimdi arayın!
İlgili aramalar : polyurea zemin izolasyon, polyurea zemin kaplama, polyurea zemin, istanbul polyurea zemin izolasyonu, istanbul polyurea zemin firmaları