Sprey izolasyon

By Polyurea-izolasyon In izolasyon uygulama No comments

İzolasyon için çözüm aramak yılladır sürdüğü gibi, önümüzdeki yıllarda da muhakkaki sürecektir. 2017 yılına geldiğimiz şu dönemlerde Sprey izolasyon, yalıtım ve kaplama üst düzey çözüm üretmektedir. Sprey izolasyon hem kullanım ve uygulama kolaylığı hemde netice, verim almada bugüne kadarki en iyi çözümdür diyebiliriz.

Sprey izolasyon Nerelerde Uygulanır?

Sprey izolasyonun uygulama alanları oldukça fazladır. En yoğun olarak kullanılan alanları çatı izolasyonu, teras izolasyonu, zemin izolasyonu, su deposu izolasyonu, havuz izolasyonu gibi sıralayabiliriz. Bu saydıklarımızın dışında daha bir çok alanda kullanılmaktadır. Uzun süre dayanıklılık ve kolay uygulanabilirlik sprey izolasyonu tercih edilen bir sistem haline getirmiştir.

Sprey izolasyon Hizmet Bölgelerimiz

İzolasyon, Yalıtım ve Kaplama üzerine uzman olan firmamız, profesyonel ekipleri ile İstanbulun iki yakasında tüm ilçelerde hizmet sağlamaktadır. İstanbul dışında Türkiye’nin diğer illerinde de projenize göre hizmet verebilmekteyiz. Sprey izolasyon işlerimizde hemen bizi arayarak İstanbul için ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.