Gezilebilir teras izolasyonu

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Gezilebilir teras izolasyonu son yıllarda bir çok kişinin özellikle aradığı yöntemlerden biridir. Yaşam alanlarımızda izolasyona yönelik bir çok sorun yaşarız. Isı kaynaklı izolasyon ihtiyacımız oluştuğu gibi su kaynaklı izolasyonlar da son derece önem verilmesi gereken konulardır. Özellikle yapılarımızda teraslar sık kullanılan ve gezilebilir alanlardır. Ancak en sık izolasyon sorunun yaşandığı bölgelerden de biridir. Alt kata su sızması bu alanlarda sıkça karşımıza çıkar. Teras İzolasyon uygulamalarında İstanbul da bir çok bina sahibi farklı yöntemler uygulasa da Gezilebilir teras izolasyonu polyurea uygulaması önermekteyiz.

Fayans Üzeri Gezilebilir Teras İzolasyonu

İstanbul da Teraslar hemen hemen bir kaç yapıda bir karşımıza çıkar. Ancak genelde teraslar da fayans kullanımı da fazladır. Fayans derz aralarında su sızıntısı çokça görülmektedir. Fayans derz araları doğal nedenler ve zaman içinde gezilme nedeni ile aşınmalar yaşar. Yapımından kısa süre sonra da izolasyon sorunu karşımıza çıkar. Sprey Polyurea İzolasyon uygulaması ile bu aşınma ve yıpranmaların önüne geçilir. Ek yeri oluşturmaz ve su yalıtımı için en yüksek performans alınmış olunur. Gezilebilir teras izolasyonu fayans üstü uygulaması kolayca yapılabildiği gibi fayans harici şap beton, çini, garanti veya farklı her türde malzeme üstüne de kolayca uygulanabilmektedir.

Gezilebilir izolasyon Nasıl Yapılır?

Püskürtme yöntemi ile alana uygulanan bu yöntem için mobil mekanizma kullanılmaktadır. Gerekli olan tüm ekipman uygulama yapılacak alana taşınır. Gerekli bileşen makina içine eklenir ve uygulama yapılacaka alan sprey tabanca ile uygulanır. Gezilebilir teras izolasyonu için İstanbul da bir çok firma hizmet verdiğini beyan etsede her izolasyon firmasında mobil ekipman bulunmaz. Maliyeti nedeni ile bir çok kişi farklı yöntemlere yönelir ve kısa vadede tekrar aynı sorunları yaşarsınız. İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden bizlere ulaşarak Gezilebilir teras izolasyonu hizmeti alabilirsiniz. Uygun m² fiyatları ile Gezilebilir teras izolasyonu için hemen şimdi teklif alınız.

Sağladığı faydalar ;

  • Yüke karşı dayanımı en yüksek izolasyon çeşitidir
  • Aşınma yapmaz ve çatalama oluşmaz
  • Ek yeri bulunmaz ve sızdırma yapmaz
  • Uygulama sonrası çabuk kuru bir kaç saat içinde alanı kullanım sağlar
  • Polyurea izolasyon renk tercihleri sunar
  • Uzun ömürlüdür ve kolay kolay yıpranmaz ve eskimez