Temel Perde İzolasyon

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

İnşaat sektöründe izolasyon son derece hassas davranılan konularında başında yer almaktadır. Temel Perde İzolasyon uygulaması binaların yapımı esnasında uygulanıp zeminden gelen suların betonu ve beton içinde bulunan demirlerin zamanla aşınmasını, çürümesini engellemektedir. Yapıların başlangıcı ile birlikte toprak kısmında kalan beton bloklarımız zaman içerisinde yeraltından gelen basınçlı suların etkisinde kalırlar. Beton içerisindeki çatlaklardan da sızmaya başlar ve yapıya süreç içerisinde ciddi zarar verirler. Bu nedenle iyi sonuç verecek kaliteli bir temel perde izolasyonu neredeyse zorunluluktur. İstanbul da Temel Perde izolasyon için polyurea sprey izolasyon uygulaması yapan firmamız sizlere bu alanda uzun yıllar katkı sağlayacak yüksek dirençli, dayanıklı izolasyon imkanı sunar.

Perde İzolasyonda Polyurea İle Net Sonuç

Hafriyat aşamasında başlaması gereken Temel Perde İzolasyon inşaat sonrası yapmak oldukça zor zahmetli bir iştir. teraslarda, çatılarda, duvarlarda sonrada uygulanabilir olsa da zeminler için aynı şeyi söylemek zordur. Yapıdaki toprak altında kalan kısımın kesinlikle suyla temasının önlenmesi gerekmektedir, Betonarme bütünlüğünü zaman içerisinde bozacak olan zeminden gelen suyun betonla teması için kaliteli bir izolasyon şarttır. Perde izolasyon öncesinde drenaj sistemininde iyi bir şekilde yapılması olası basıncı düşürecektir. İstanbul da bir çok projede uygulamış olduğumuz sprey polyurea uygulaması ile çok ciddi başarı elde eden firmamız sizlere de %100 varan çözümler sunmaktadır. Mobil cihazlarla Temel Perde İzolasyon hem kısa sürede yapılmakta hemde çok uzun süre yapınızı izole etmektedir.

İstanbul Temel Perde İzolasyon Firması

Polyurea izolasyon ile bir çok yapıda ve bir çok alanda çok başarılı projelere imza atan firmamız Temel Perde İzolasyon için son derece yüksek verim elde etmiştir. Sitemizde bitmiş uygulamaları bu alanda görebilirsiniz. Perde izolasyon ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak paylaşabilirsiniz. Dileyen ziyaretçilerimiz mevcut yapıları için bizlerden uzman personel talep edin proje alanında ücretiz keşif desteğide alabilirler.