Tavan izolasyonu

By Polyurea-izolasyon In izolasyon, izolasyon uygulama No comments

Tavan izolasyonu hem yaşam alanlarında hemde ticari yapılarda yapılması gerekli olan bir uygulamadır. Binanın ve kullanımının özeliğine göre uygulama için kullanılacak malzeme ve yöntem değişebilmektedir. Daire tavanlarında izolasyon uygulanabileceği gibi bir çok farklı tavan içinde izolasyona gerek vardır. En çok tavan izolasyon ihtiyacı olan alanlar bodrum katları olmaktadır. mevcut alanın güneş almaması nedeni ile izolasyon gerekli hale gelir. Firmamız İstanbul Tavan izolasyonu için Poliüretan sprey köpük ile sizlere en yüksek performanslı çözümleri sunmaktadır.

Bodrum Katında Tavan İzolasyonu Neden Yapılır?

Bildiğiniz üzere binanın bodrum katı genelde güneş görmeyen veya minimum seviyede güneş alan yerlerdir. Bu nedenler çoğu zaman serin ve soğuk alanlardır. Bu düşük sıcaklık kaynaklı yapıda küflenme oluşur ve kökü kokuyla birlikte yapıda yıpranma oluşturur. Zaman içinde sadece bulunduğu alanı değil diğer bir çok alanıda etkilemeye başlar. Kullanılan alanın ev, garaj, depo veya farklı bir alan olması farketmez. Her tür zemin kat alanlarında Tavan izolasyonu gerekli bir uygulamadır. İstanbul İzolasyon ihtiyaçlarınızda firmamız Poliüretan sprey köpük yöntemi ile sizlere en etkin çözümü sağlar.

Tavan Poliüretan İzolasyon Nasıl Uygulanır?

Firmamız İstanbul içinde geniş ev yaygın bir izolasyon ağına sahip firmadır. Her tür yapıda farklı teknik ve yöntemler ile uygulama yapmaktayız. Sadece şehrimiz İstanbul ve ülkemiz de değil dünya genelinde de en popüler uygulama polyurea izolasyon uygulamasıdır. Poliüretan sprey izolasyon adı ile bilinen bu uygulama mobil makinalar ile yapılmaktadır. Makine içinde gerekli bilişen hazırlanır ve izolasyon ve yalıtım yapılması düşünülen binada püskürtme yapılar uygulanır. Her izolasyon firmasında mobil teçhizat bulunmaz ve alternatif yöntemler denenir. Ancak yüksek verim ve uzun ömürlü kullanım için poliüretan izolasyonu yaptırmanız önerilmektedir. Aşağıda sizlere bir kaç maddede kullandığımız Tavan izolasyonu ürününün katkı ve faydalarını sıraladık.
  • Ek yeri oluşturmaz ve ısı kaybına izin vermez.
  • Haşere ve Bakteri oluşumuna izin vermez.
  • Esnek bir yapıya sahip olup titreşim ve sarsıntılardan etkilenmez
  • Son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Uygulama üstüne dekoratif amaçlı bir çok farklı uygulamaya izin verir.