Çatı İzolasyonu

By Polyurea-izolasyon In İstanbul Polyurea İzolasyon No comments

Binalarda yapılarda her daim çatı izolasyonu çok önemli bir konu olmuştur. Yaşam alanlarıda yapılan yanlış tercihler nedeni ile bir çoğumuz bir çok sorunla zaman  içinde yüzleşmek zorunda kalıyoruz. Çatı kısımları ilk önce bulunduğu katta oturan ev sahibine zararı varmış gibi gözüksede zamanlar bütün yapıda sorunlar yaşatmaya başlar. Alınacak önlemleri yapılacak doğru uygulamalar ile binalardaki çatı sorunlarından ilelebet kurtulmak mümkündür.

Nasıl Çatı İzolasyonu yapılmaktadır?

Ülkemizde ve dünyada bir çok izolasyon yöntemi çatılar için uygulanmış ve hala günümüzde de denenmektedir. Polyureaizolasyon.org sitemizde bir çok uygulamada başarı ile yaptığımız gibi çatılardada polyurea izolasyonu tercih etmelisiniz. Polyurea binanızda çatınızın iç ve dış etkenelere karşı son derece yüksek direnç göstermesini, sızdırmazlık özelliği ile çok uzun yıllar hiç bir şekilde yağmur sularının içeri sızmasını, alt kata inmesine izin vermez. Çatı modeliniz hangi sistem olursa olsun polyurea izolasyon uygulamak mümkündür. İster çatınız gezilebilir çatı modeli olsun yada gezilemez çatı tipi olsun püskürtme sprey izolasyon olarak polyurea her iki tiptede son derece yüksek mukavemet göstermektedir.

Hangi Çatı Modellerinde Polyruea İzolasyon Uygulanmaktadır?

İstanbul polyurea izolasyon firması olarak bugüne kadar bir çok dev projede yer aldık. Bunun dışında müstakil evlerde ve binalarda da hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Çok çeşitli çatı yapıların başarı ile uyguladığımız izolasyon ve yalıtım sayesinde haklı bir tanınırlığa sahip olan, bu alanda ilklerin firması olan Uz izolasyon ile sizlere çatı yalıtım ve izolasyon işlerinde ne tip çatınız varsa destek oluyoruz.

  • Gezilebilir Çatı Sistemleri
  • Gezilemez Çatı Sistemleri
  • Dışa Akışlı Çatı Sistemleri
  • İçe Akışlı çatı Sistemleri
  • Kiremit Kaplama Çatı Sistemleri
  • Donatılı Çatılar
  • Metal Çatılar
  • Cam Kaplamalı Çatılar
  • Bitüm kaplamalı çatı modelleri
  • Az eğimli ve Çok eğimli çatı modelleri

Kar ve yağmur sularının binanızdan uzak kalmasını yapı içerisine bir şekilde yol bulup ilerlememesini istiyorsanız sizlerde hangi tür çatınız olursa olsun yalıtım ve izolasyona önem vermelisiniz. Çatı izolasyonu için tercih ettiğiniz firmadan ziyade kullanılacak kimyasal izolasyon maddesi son derece önemlidir. Artık eski tip yöntemlerle sonuç almak çok zordur. teknolojinin son ürünü olan polyurea izolasyon ile çatılarda garantili ve %100 sonuçlarla yalıtım ve izolasyon katkısı almak mümkündür.

Çatı İzolasyonu Firmaları

İstanbul çatı izolasyonu bakımından nüfus yoğunluğuna dayalı olarak en çok ihtiyaç duyulan illerimizin başında yer almaktadır. Bunula beraber bu sektörde hizmet veren firma sayısıda yeterli derece diyebiliriz. Tabiki firmaların dışında bireysel çalışan  da bir çok kişi bulunmaktadır. Ancak bizlerin sizlere önerisi kesinlik tekrar tekrar aynı hataları almak istemiyorsanız ve sürekli karşınıza maliyet çıkmasını istemiyorsanız kesinlikle detaylı bir araşma yapmalısınız. İstanbul çatı izolasyon firması olara sizlere hem garantili hem binlerce yapıda tercih edilen mevcut anımız itibari ile dünyadaki en yaygın izolasyon modelini en uygun fiyatalarla sunmaktayız. Hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir ve çatı izolasyonu hakkında daha geniş bilgi isteyebilirsiniz.

İlgili aramalar : çatı izolasyonu, çatı yalıtımı, çatı izolasyon firması, istanbul çatı izolasyonu, istanbul çatı yalıtımı, polyurea çatı izolasyonu, istanbul çatı izolasyon şirketi, çatı izolasyon fiyatları