Su izolasyon ihtiyacı bir çok alanda çok hassas bir konudur ve herkes çeşitli çözümler aramaktadır. Uygulamalarda bir kaç kez deneme yapıp sonuç alamayanlara da sıkça rastlamaktayız. Su izolasyon ürünlerimizden Polyuera su yalıtımı ise bugüne kadar müşterilerimiz tarafından kesin çözüm üreten geri dönüşler aldığımız ürünlerdendir.

polyurea su izolasyon

polyurea su izolasyon

Su izolasyon için Polyurea

Polyurea su yalıtımı, her tür yalıtım yapılan havuz, teras, banyo, mutfak, çatı su yalıtımlarında sprey püskürtme yöntemi ile uygulanan mükemmel bir kaplamadır. Polyurea sprey püskürtmede yekpare uygulama yapıldığından ek yeri oluşmaz. Polyurea sprey fiyatı olarak sektöründe en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan tecrübeli bir firmadır. Mükemmel esneklikte ve mükemmel aşınmaya dayanımlı bir ürün olarak su yalıtımında çok iyi sonuçlar verir.

Su izolasyonu doğru yapılmayan alanlarda rutubet oldukça fazla görülmektedir. Bunun sonucunda istenmeyen düzeyde maddi zararlar da kaçınılmaz olarak size yansımaktadır. Ülkemizde aynı alanda birden çok su yalıtımı deneyen binlerce insan bulunmaktadır. Eskiden beridir ki teraslarda, mutfaklarda, çatılarda su sızmaları ve su kaçakaları uygulama yapılmasına rağmen giderilememektedir. Bunun en başlıca nedeni kalitesiz ve uygun su izolasyon malzemesi kullanılmamasıdır. Firma olarak sizlere önerimiz Su izolasyonu çözümlerinde son yılların en net çözümü Polyurea kullanımıdır. Bu alanda firmamız yetkililerinden dilerseniz referans uygulamaları isteyebilir ve kesin, köklü çözüm sağladığımız projeleri görebilirsiniz.

Su izolasyon Şikayet ve Talep

Su izolasyon ile ilgili tüm soru, görüş ve talepleriniz için müşteri temsilcilerimizle hemen görüşebilirsiniz. Hangi alanda su izolasyon istediğinize ve proje detaylarınızı bizimle paylaşmanız durumunda size en uygun su izolasyon fiyat teklifi verileceğinden emin olabilirsiniz.

su izolasyon

su izolasyon

 

yükseltilmiş döşeme tesisatçı cam balkon hurdacı