Gizli dere izolasyonu

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Konutlarda yapılarda gizli dere ve asma çatı dediğimiz iki farklı yöntemle su tahliyesi sağlanmaktadır. Gizli dere izolasyonu genelde betonarme yapılarda ihtiyaç duyulan bir izolasyon yöntemidir. Binalarda en üst kısımda bulunan genelde ortalama 30 cm ebatlarında yapılan gizli derelerde yalıtım, izolasyon son derece önemlidir. İzolasyon yapılmama gibi durumlarda zaman içerisinde kalitesiz malzeme kullanımı, çabuk yıpranan ürünler ve hatalı uygulama neticesi ile sızıntılar başlamakta ve zamanla su kaçağına dönüşmektedir. Gizli dere izolasyonunu polyurea ile yapan firmamız son yılların en başarılı ve yüzdesel olarak en iyi çözümünü sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Gizli Dere İzolasyonunu Nasıl Yapmaktayız

Çatılarda su sızıntılarına karşı uzun yıllardır bir çok çözüm aranmıştır. Genelde kısa süreli fayda sağlayan bir çok yöntem olsa da uzun vadeli çözümler bu zamana kadar pek yapılamamıştır. Firmamız Sprey Polyurea uygulaması ile Gizli dere izolasyonunu neredeyse %100 verimlilik ve çok uzun seneler dayanıklı olacak şekilde uygulamaktadır. Tüm yaptığımız Gizli dere çalışmalarımızda öncelikle alan temizliğine son derece özen gösterip sonrasında astar çalışması ile tamamlandıktan sonra polyurea uygulamasına başlamaktayız.

Polyurea Gizli dere çözümlerimizde sadece betonarme degil aynı zamanda metal yapı ve her alanda uygulamaktayız. Çalışmalarımız sonucunda paslanma, çürümeye ve yıllar içerisindeki zamanla çatlamaların önüne geçmektedir. %100 Sızdırmazlık sağlayan proje çalışmalarımız için İstanbul ve civar illerden sürekli talep almakta olan firmamız bugüne kadar bir çok başarılı iş tesliminde bulunmuştur.

Gizli Dere İzolasyon Fiyatları

İstanbul gizli dere izolasyonu için firmamızı hemen arayarak size ve projenize en uygun gizli dere izolasyon fiyatını talep edebilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz yerinizde ücretsiz keşif için bizleri arayabilir ve deneyimli teknik personelimizden destek alabilirler. Tüm işlerimizde önceliğimiz firma prensibi gereği kaliteli işçiliğimizi uzun yıllar izolasyon sıkıntısı yaşamadan yıllar boyu dayanıklı şekilde olacak şekilde teslim etmektir.