Polyurea Su Yalıtımı

By Polyurea-izolasyon In yalıtım No comments

Yalıtıma son derece fazla ihtiyaç duyulan Havuzlar, Çatılar, Teraslar, Banyolar ve Mutfak gibi alanlarda Polyurea su yalıtımı uygulayıcısı olarak kesin ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Sprey püskürtme yöntemi ile uygulanan polyurea işlemi ile dayanıklı, sızdırmaz bir yalıtıma kavuşmuş olursunuz. İstanbul da her ilçede bir çok Polyurea Su Yalıtımı yapmış olan firmamız ekonomik izolasyon, yalıtım çözümleri ile sizlerin yanındadır.

Polyurea Su Yalıtımı Özelikleri Nelerdir?

Ürün uygulama yapılan her alanda pürüzsüz, aşınma ve paslanmadan koruyan, her tür sızıntı sorununun önüne geçen bir malzemedir. Dış alanalarda tercih edilmesi durumunda güneş ışığına karşı da son derece dayanıklı bir yapıdadır. Malzemeyi Uv ışınlarından koruyor bişene sahiptir. Son katman atıldıktan dekoratif olması için ayrı renk seçimi yapılabilmektedir. Diğer yalıtım ürünlerine göre bir diğer özelliğide uygulama hem kısa sürede yapılmakta ve işlem bittikten sonra alanın 20 dakika sonra sonra kullanımasını sağlamaktadır.

Su Yalıtım ve İzolasyon Çözümleri

Yalıtım ve İzolasyon çözümlerinde İstanbul da zirvede olan firmamızla hemen tanışın daha uzun süreler kullanacağınız %100 etkili yalıtım ve izolasyona kavuşun
 

Su Yalıtımı için Hangi Alanlarda kullanılır?

Su ile temas eden her alanda ve zeminde rahatlıkla kullanılan Polyurea Su yalıtımı için en çok tercih edilen yerler Havuz içi yalıtımı, Çatı ve gizli dere , Banyo duvar ve zeminleri, Mutfak, Su depoları olduğu, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi her tür alanlanda rahatlıkla tercih edilip uygulanabilmektedir.

Yüksek esneme gücü ile (%250-%800) sızmalara karşı tüm çatlakları kapatan malzeme size uzun yıllar çözüm sağlayacaktır. Sprey Polyurea İzolasyon uygulamasını mevcut alanlarında firmamızı tercih ederek yaptıran yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. Referansları sitemiz içerisinden inceleyebilir, dilerseniz müşteri temsilcimizi arayarak diğer ilgili referans taleplerinde bulunabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında farklı ekiplerle hizmet veren firmamızdan dileyen her müşterimiz ücretsiz polyurea izolasyon keşif desteğide alabilirler.

 
İlgili aramalar : polyurea su yalıtımı, sprey polyurea su yalıtımı, su yalıtım istanbul, istanbul polyurea su yalıtımı, su yalıtımı firması, polyurea su yalıtımı çözümleri