Polyurea Kaplama

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Yalıtım ve İzolasyon da bir çok Kaplama malzemesi ve yapıya uygun çözüm bulunabilir ancak burada proje sahibinin en çok dikkat edeceği izolasyonun kalıcılığıdır. Polyurea Kaplama uygulamasında kullanılan kimyasallar sayesinde kalıcılığı ve uzun süre dayanıklılığı bakımından son yılların en gözde malzemesi ve çözümüdür. İstanbul da uzun yıllardır çok ciddi projelerde uygulanmış olan Polyurea maalesefki ülkemizede kullanımı diğer ülkelere göre geç olmuştur. Ancak uygulamanın gelmesi ve tecrübe edilmesi ile bir çok irili ufaklı projede Polyurea Kaplama kullanılmakta ve günden güne de son hızda yaygınlaşmaktadır.

Neden Polyurea Kaplama yaptırmalısınız?

Polyurea

Polyurea

Bir çok zemin veya duvar uygulamasında zaman bizlere göstermiştirki yağmur suları ve doğa şartları gereği bir ürün mukavemeti yeteriz kalmış kimi uzun çok kısa sürede çözülürken kimi malzemelerde kısmı ile belirli bir süre dayanıklılık göstermektedir. Polyurea Kaplama yapılan ve uygulanan bir yapı diğer uygulamalara göre neredeyse 10 kat daha fazla direnç göstermekte ve uygulama özelliğine görede %100 çözüm sağlayabilmektedir. Hem dekoratif görüntüsünün yanında kolay uygulanabilir olması, hızlı ve kısa bir süre iş tamamlama yaılması ve renk seçenekleride bu izolasyon ürününün tercih edilmesinde etkenlerdir. Ancak bir çoğu ayrıntı ve detay olanlar dışında en belirgin ve talep gören özelliği son derece dayanıklı ve çözülmeye karşı dirençli olan kimyasal bileşenlerdir.

Polyurea Kaplama Firması İstanbul içi Çözümler

Polyurea Kaplama

Polyurea Kaplama

Her ilede bu sistemin uygulamasında firma bulmanız kolay değildir ancak Istanbul gibi büyük illerimizde Polyurea İzolasyon firması bulmanız da zorluk çekmezsiniz. Ancak yinede bir çok firma bu konuda hizmet versede teknik teçhizat ve tecrübeside yeterli değildir. Malzeme ve ürün her ne kadar etkileyici ve özellikli olsa da firmanın yetersizliği nedeni ile yine aksaklılar ve sorunlar yaşanabilmektedir. Polyureaizolasyon.org sitemiz üzerinden Uz İzolasyon firmamız sizlere İstanbul genelinde ve yakın bölgelerde en iyi hizmeti vermektedir. Firmamıza ait olan Teknolojik makinalar sayesinde en yüksek performanslı işçilik garantisi ile sizlere Polyurea Kaplama hizmeti verebilmekteyiz. Hizmet talepleriniz için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir ve hemen projeniz için en özel teklifi personellerimizden isteyebilirsiniz.

Polyurea Kaplamanın Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

Firma olarak bunu çok sınırlandırmanın uygun olduğu düşünmemekteyiz. Ekiplerimize gelen taleplerin detayına göre ne kadar sağlıklı bir çözüm bulacağımı planlamaktayız. Ancak hemen hemen her alanda rahatlıkla kullanılan Polyurea Kaplama için aşağıda listemede bulunduk. Yine de belirtmek isteriz ki sadece listede olan alanlarla sınırlamak mümkün değildir. Bir çok alanda bu yalıtım ve kaplama ürününü güvenle kullanabilirsiniz.

  • Bina Dış Cephelerinde
  • Teras İzolasyonu olarak zemin ve çevre duvarlarda
  • Temel Perde İzolasyonunda
  • Havuz Yalıtımı ve Kaplamasında
  • Çatı İzoalsyonunda
  • Garajlarda
  • Asansör Boşularında
  • Su Depolarında