Epoksi zemin kaplama

By Polyurea-izolasyon In izolasyon uygulama No comments

Yapısal alanlarda son yıllarından en çok tercih edilen uygulamalarından olan Epoksi zemin kaplama Uz izolasyon kalitesi ile sizlerle. Polyurea izolasyon yanında epoksi zemin kaplama ihtiyaçlarınız da size en uygun fiyat ve yüksek standartlarda hizmet sağlıyoruz.

Epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama

Epoksi Zemin Kaplama Nerelere uygulanır?

Yapıların çevreden gelebilecek olumsuz etkilere karşı dayanıklı hale gelmesi için inşaat sektörünün yıllardır aradığı çözümlerden biridir. Epoksi zemin kaplama ile Kimyasallara, rüzgar, fırtına, dalga, ısı değişikleri, donma, buzlanma ve çeşitli etkenlerin bir çoğuna karşı yüksek dayanıklılık sergiler. Bu nedenledirki kullanım alanı günden güne artmıştır.

Epoksi zemin kaplama grubu bilinen ve en çok tercih edilen gruptur. Zemin kaplama dışında inşaat alanında donatı demirlerin birbirine yapıştırılması, Prefabrik beton elemanları ile kolonların montajında, çatlak ve kırıkların tamiratlarında da kullanılmaktadır.

Epoksi zemin kaplama genelde beton zeminlerin partiküler bir kaplama düzlemi oluşturulmak için ve bununla birlikte zeminin korunması, dekoratif bir görüntü vermesi nedeniyle tercih edilen bir uygulamadır.

seramik kaplamalarının derzlerinde, sert, su geçirimsiz ve kimyasallara dayanıklı derz dolgu malzemesi olarak; havuz, çamaşırhane, hastane, laboratuvarlarda. Yüksek dayanımlı zemin ve duvar boyası olarak

Epoksi Zemin Kaplama bir çok alanda kullanılmaktadır

Ülkemizde yaygın olarak zemin kaplamasında tercih edilen epoksi farklı bir çok sektör tarafından çeşitli alanlarda kulanılmaktadır.

  • Hastane zemin kaplamalarında
  • Okul Zemin Kaplamalarında
  • Labaratuvar zemin kaplamalarında
  • Havuz Zemin Kaplamalarında

Kısacası yoğun insan trafiğinin olduğu ve bakteriyel oluşması istenmeyen her türlü alanda kullanılmaktadır.