İstanbul Çatı İzolasyon

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Yaz kış mevsim farketmeksizin izolasyon çatılar için son derece önemlidir. İstanbul Çatı İzolasyon yapan firmamız binanın yapısına en uygun çözümleri sizlere sunmaktadır. Çatı yapısı, dikey özellikleri, yağış ve rüzgar alanlarına en uygun izolasyon yöntemini yapınızda uygulayacaktır. İzolasyon için genelde 2018 yılı itibari ile en popüler kullanım polyurea izolasyon olup firmamız aldığı sonuçlar oldukça iyi düzeydedir.

Çatı İzolasyon için ülkemizde başta olmak üzere uzun yıllardır kısa vadeli çözümler kullanılmakta idi. Bir çok binada belirli bir kullanımdan sonra sızma ve akma sorunları kendini göstermekteydi. Ancak puanda İstanbul Çatı İzolasyon için uygulanan yeni nesil izolasyon malzemeleri ile daha net hatta %100’e yakın netice almak mümkündür. 

Çatılar için izolasyon da özel uygulama yapıyoruz

Püskürtme yöntemi ile polyurea uygulamasını çatılarınızda yapıyor ve direnci en yüksek çözümü sağlıyoruz. Her tür olumsuz hava koşuluna uygun olarak İstanbul Çatı İzolasyon yapmaktayız. Genelde belirli bir kullanım süresinden sonra çatlayan izolasyon malzemeleri su ile bile zaman içinde çözülmekteydi. Şimdiki yeni nesil teknolojiler ile üretilmiş malzemeler sayesinde dayanımı oldukça yüksek uygulama yapabilmekteyiz. Dilerseniz şimdiye kadar İstanbul içinde çeşitli bina ve yapılarda yapmış olduğumuz çatı izolasyon hakkında firmamızın referanslarını personellerimizden isteyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Yüksek Kalite Çatı İzolasyon

Firmamız yılın tüm günleri İstanbul içinde Çatı izolasyon çözümü için çeşitli semtlerde hizmet vermektedir. Sizlere sunduğumuz kaliteli işçilik ve uygulamanın yanında fiyatlarımız mümkün olduğunda uygundur. Sitemiz polyureaizolasyon.org içinde fiyatlar hakkında bilgilendirme bulunmaktadır. Dilerseniz bizlere ulaşabilir ve uzmanlarımızın alanı yerinde görmesini isteyebilirsiniz. Bizlere ulaşamdan İstanbul’da çatı izolasyonu yaptırmayınız.