İstanbul Polyurea Su İzolasyonu

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Yapılarda yapım aşamasında bir çok ayrıntıya dikkat edildiği gibi su izolasyonu da çok önemli bir ayrıntıdır. İstanbul Polyurea Su İzolasyonu firması olarak binaların yapımı esnasında temel den tutunda çatılara, teraslara, zeminlere ve duvarlara kadar bir çok yerinde su izolasyonu yapılmaktadır. Temel perde duvar, temiz su depoları ve havuzlarda da kesinlikle izolasyon yapılmaktadır. Ancak ülke genelinde olduğu gibi İstanbul da yanlış yapılan izolasyon uygulamaları, kalitesiz malzeme tercihleri ve tamamen kâr amaçlı düşünülen çalışmalar yüzünden bir çok uygulama yanlış yapılmakta ve sonrasında sıkıntı yaşanmaktadır.

Firmamız Su izolasyon Çözümleri

İstanbul genelinde her alanda yapmış olduğumuz polyruea su izolasyon uygulamalarımızda kesinlikle 1.sınıf ürün kullanımı ve uzun ömürlü izolasyon sağlayacak kalite işlem yapmaktayız. Kurumsal firmalara yada bireysel konutlarda bugüne kadar yüzlerce başarılı İstanbul Polyurea Su İzolasyonu yapan firmamız tüm uygulamalarında neredeyse %100 sonuçlar almış bulunmaktayız. referanslar yada uygulamalar bölümünden yaptığımız güncel polyurea izolasyon çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Polyurea kullanımı ile hızlı, yüksek esneme kabiliyeti, üstün kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını su sızıntısı, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV dayanımlı Poliüretan Top Coat dekoratif son kat renk seçenekleri ile dayanıklı zemin kaplamalarına imkan vermektedir.

Nerelerde Su İzolasyonu yapılır?

Belirli başlı bir kaç en sık tercih edilen alanları aşağıda sıraladık. İstanbul Polyurea Su İzolasyonu çalışmalarımız yine de daha fazla alanda tercih edilmeye devam etmektedir.

  • Bina Temellerinde
  • Çatılarda
  • Teraslarda
  • Zemilerde
  • Otoparklarda
  • Su Depolarında
  • Uçak Pistlerinde
  • Seramik Alanlarda
  • Havuzlarda

Sizlerde ciddi mukavemete sahip sprey polyurea su izolasyonu yaptırmak istiyorsanız öncelikle uzmanlarımızdan adresinizde ücretsiz keşif isteyebilir ve yapınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. İstanbul da her ilçede hafta içi her gün hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul dışında yakın semtlerdede çözümler üretebilmekteyiz.

İlgili aramalar : istanbul polyurea su izolasyon, polyurea istanbul su izolasyonu, istanbulda su izolasyonu polyurea, istanbul polyurea su izolasyon uygulama, istanbul polyurea su ziolasyon firması