İzolasyon Çeşitleri

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

İzolasyon için bir çok farklı çeşit uygulama yapılmaktadır. Öncelikle burda yapılması gereken tespit İzolasyon Çeşitleri arasında uygulama yapılacak alan özelliği ve istenilen izolasyon türüdür. Ses izolasyonu, Isı izolasyonu, Su İzolasyonu gibi yapıda alınmak istenilen çözüm hangisidir? Buna karar verildikten sonra alan için en uygun İzolasyon modeli yapılmalıdır. Bazı durumlarda aynı anda ses ve ısı yada su izolasyonu beraber istenebilmektedir. Tüm izolasyon grupları için %100 performans almak kolay olmayacaktır Ses de başarılı olan bir izolasyon ısı da başaralılı olamayabilmektedir bunun için ısıya özel bir izolasyon yöntemi yada ürünü tercih edilmesi gerekmektedir.

İzolasyon Çeşitleri Seçmeden Önce Neler Yapılmalıdır?

İzolasyon

İzolasyon

Eğer yapısal konular hakkında tecrübe ve bilginiz varsa deneyimlerinizi kısa bir araştırma ve iş yoğunluğu ile daha da artırabilir ve kaliteli bir çözümü mutlaka bulabilirsiniz. Ancak yapısal alanda çok fazla bilginiz yoksa uzman desteği almanız kaçınılmazdır. Öncelikle izolasyon için karar kesin olarak verilmeden önce alanı izolasyon uzmanına yerinde göstermek ve yaşanılan sorunlar, istenilen izolasyon çözümü yerinde uzmana gösterilmelidir. Zeminde mi izolasyon yapılacak? Yoksa Duvar yada Tavan da mı? bu detaylar kullanılacam malzeme ve ürünlerin seçimi için oldukça önemlidir. Evler, yaşam alanları, iş ve ticari mekanlar, su depoları, havuzlar, fabrikalar ve gemiler gibi bir çok farklı yapıda yada alanda izolasyon istenebilmektedir. Doğru bir tercih ve uzun ömürlü bir izolasyon için alana uygun İzolasyon Çeşitleri doğru seçilmelidir.

Polyurea Sprey İzolasyon Çeşitleri

Bir çok değişik izolasyon çeşitleri için polyurea son yıllarda ortaya çıkan ve oldukça etkili bir çözüm durumundadır. Sprey Püskürtme özelliği ile son derece etkili bir uygulama olan polyurea her tür alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sızdırmazlık ve yalıtım konusunda en etkili ürünlerden biri olup ülkemizde değil dünya genelinde hızlı en popüler izolasyon malzemesi olma yolundadır.

Uygun Fiyatlarla İzolasyon Çeşitleri uygulamaları için hemen bizlere ulaşınız.