İzolasyon Yöntemleri

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Her alanda dünden bugüne izolasyona büyük bir ihtiyaç ve gereksinim duyulmaktadır. İzolasyon Yöntemleri de bu nedenle uzun yıllardır uzmanlar tarafından çözümü aranan ve yenilikler olan bir alandır. Şimdiye kadar sayısız izolasyon yöntemi ve uygulaması denenmiştir desek yeridir. Kimi zaman farklı kimyasal bileşimler kimi zaman farklı ürün ve malzemelerin tercihi ile uygulamada değişik yöntemler aranmıştır. Firmamızın Şu an bir çok projede uygulamış olduğu Polyurea İzolasyon da İzolasyon Yöntemleri arasında son yıllar arasında en öne çıkan uygulama ve yöntemdir.

Püskürtme İzolasyon Yöntemleri

İzolasyon

İzolasyon

İzolasyonda sürme, serme ve yapıştırma yöntemlerine büyük bir alternatif olarak doğan ancak son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen püskürme izolasyon yöntemi kabul görmüş en etkili uygulamadır. İzolasyon Yöntemleri arasında püskürme uygulama ile ister bina iç cephesinde yada dış cephesinde kolayca işlem ve işçilik yapılabilmektedir. Evlerde, ticari yapılarda, havuzlarda, su depolarında ve çeşitli yaşam alanlarında Püskürtme İzolasyon Yöntemleri kullanılabilmektedir. Özel Makinalar ile zemin ve dikey alnaların tümünde bu yöntem ile izolasyon yapmak mümkündür. Aynı zamanda Sprey İzolasyon da denilen bu yöntemi şimdiye kadar ilk defa duyursanız kesinlikle kısa bir araştırma yapmalı ve farkı kendi gözlerinizle görmelisiniz.

Püskürtme İzolasyon Yöntemleri için sitemizde bir çok değişik başarılı projeye ait fotoğraf ve video bulunmaktadır. Firmamız Uz izolasyon yüklenmiş olduğu bazı işlerin videoları siemizde üst menüden ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü İzolasyon Yöntemleri

İzolasyon Yöntemleri tercihlerinde hemen hemen herkesin ilk istediği sızdırma yapmaması ve uzun ömürlü bir çözüm sağlamasıdır. Firmamız polyurea dışında bir ürün ve izolasyon uygulaması yapmamakta olup her işinde son derece kaliteli bir uygulama ve diğer muadil modellere göre son derece fazla da uzun ömürlüdür. Fiyat konusunda da kesinlikle diğer basit ve kısa vadeli çözümlere göre oldukça ekonomik olup alınacak verimlilik açısından ane maksimum verim sunmaktadır.