Sprey Yalıtım

By Polyurea-izolasyon In yalıtım No comments

Firmamız Uz izolasyon olarak sprey yalıtım işlerinde bir çok proje gerçekleştirdik. Bir çok müşterimize önerimiz olan sprey izolasyon için İstanbul içinde tüm bölgelerde hizmet sağlıyor ve en ekonomik fiyat çözümlerini sunuyoruz.

Neden Sprey Yalıtım

Bir çok yalıtım işinde tarihler boyu denemeler yapılmış, farklı çeşitlerde yalıtım malzemeleri bulunmuş ve uygulanmıştır. Ancak ne yazıkki bir çok uygulayıcı ürün bir alanda başarılı olsa da bir alanda eksik kalmıştır. Kimi yalıtım ürünleri soğuk ve sıcak doğa koşullarına dayanıklı olsada bu seferde yağmur suyunda çözüldüğü görülmüştür. Kimi yalıtım malzemeleri de en ufak bir nemde çözüldüğü ve yıprandığı görülmüştür. Sprey izolasyon ise şuan itibari ile en çok tercih edilen uygulama modelleridir. Sizlere önerimiz henüz sprey bir yalıtım tercih etmediyseniz kesinlikle denemenizdir.

Sprey Yalıtımda Polyurea

Polyurea ülkemizde çok uzun yıllardır olmasa da son zamanların en popüler yalıtım ve izolasyon çözümleridir. Sprey yalıtım ihtiyaçlarınızda polyurea tercih etmeniz durumunda en yüzdesel olarak verimi alabileceğiniz söyleyebiliriz. Genelde yalıtım ve izolasyon en çok şikayet edilen konuların başında gelen uzun süre dayanıklılık sorununa polyurea çözümler getirmektedir. Yapmış olduğumu tüm izolasyon ve yalıtım uygulamaları zun süre dayanıklık göstermektedir. Püskürtme izolasyon da daima sızdırmazlık ön plandadır.Sprey Yalıtım ve İzoalsyon için İstanbul da her türlü projeye talibiz