Standart izolasyon

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Eğer yapınızda ciddi bir sorunla karşılaşmadıysanız İzolasyon içinde acil çözümler aramıyorsunuz demektir. Standart izolasyon genelde bu tipte düşünenler için uygun gibi görülsede riski yüksek alanlarda daha ciddi ve profesyonel Yalıtım ve izolasyon yapmak gerekmektedir. İzolasyona güçlü şekilde ihtiyaç duyan bir çok bölge vardır. Bunlar binanızın çatıları, balkonlar, ıslak zeminler ve açık alandaki tüm yerler diyebiliriz. Firmamız Polyurea izolasyon Standart izolasyon uygulaması yapmamakta olup amacımız uzun ömürlü kalıcı bir izolasyon sunmak olup ileriki yıllarda bu sorunla boğuşmanızın önüne geçmektir.

Standart izolasyon uygulamaları nelerdir?

İzolasyon

İzolasyon

Bildiğiniz üzere sürme yapışma özelliği bulunan izolasyon ürünleri ülkemizde eskiden beridir tercih edilen ürünlerdir. Mebran bu ürünler arasında kulağınıza en yakın gelecek izolasyon adı olabilir. Ancak dayanım gücü polyurea izolasyona oldukça farklı olup daha az mukavemet içermektedir. Püskürtme izolasyon yöntemi olan Polyurea Standart izolasyon yöntemlerinin hepsinden farklı olarak dayanımı en yüksek olandır. Ayrıca kılcak çatlaklardan sızmada en yüksek direnç yine polyurea da bulunmaktadır.

Firmamız İstanbul içinde şimdiye kadar Sprey İzolasyon uygulaması ile evlerde, ticari alanlarda, su depolarında, havuz sistemlerinde, garajlarda olduğu gibi çok çeşitli alanlarda izolasyon yapmış ve Standart izolasyon yöntemlerden oldukça farklı geri dönüşler almıştır. Eğer ciddi bir izolasyona ihtiyacınız varsa kesinlikle Polyurea hakkında bilgi edinmenizi tavsiye etmekteyiz.