Temel İzolasyonu

By Polyurea-izolasyon In izolasyon No comments

Bir yapıda bina dış görüntüsünün önemi olduğu kadar Temel yapısı ve sağlamlığı daha da önemlidir. Temel İzolasyonu bir yapı için kesinlikle hayati önlem taşımaktadır. Zaman içerisinde sık sık sorun yaşamak istenmiyorsa ve binanın çok daha uzun ömürlü ve yıpranma süresinin düşürülmesi isteniyorsa kesinlikle temel İzolasyonuna ihtiyaç vardır. İzolasyon firmamız sizlere sunmuş olduğu Temel Su İzolasyonu ve Temel Perde Beton izolasyonu ile sadece zemini değil binanın tümünü koruma altına almış olursunuz.

Temel İzolasyonu yaptırmanızın amacı binayı kimyasal etkilerden korumak ve daha uzun ömürlü olması sağlamaktır. Bina yapım aşamasında yapılmayan veya hatalı yapılan izolasyon nedeni ile sizlere ileriki dönemlerde daha fazla maliyetli sorunlar çıkaracaktır.

Polyurea Temel İzolasyonu

Temel de İzolasyon için bir çok farklı tipte izolasyon yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan bilindik olnalarından biri Bohçalama denilen yöntemdir. İçten ve dıştan bohçalama diye iki farklı tüde uyulması yapılmaktadır. BU uygulama yönteminde bina bir havuz içine oturtulmaktadır. Yatay ve Düşey 2 kat polyester keçe taşıyıcı polimer bütün örtüleri kullanılır. Sprey İzolasyon, Püskürtme izolasyon yöntemi olan polyurea ise Temel Perde izolasyonunda sizlere mükemmel bir koruyuculuk sunar. Şimdiye kadar bir çok Temelde uyguladığımız bu izolasyon yöntemi ile kalıcılığı son derece yüksek ve sıfır hata ile geri dönüşler almaktayız.

Temel İzolasyonu için İstanbul da tüm ilçelerden bizlere ulaşan taleplere hızlıca destek vermekteyiz. Dilerseniz uygulama yapılacak alanda uzman personelimizden yerinizde ücretsiz keşif desteğide alabilirsiniz.