İstanbul Teras Polyurea İzolasyon

By Polyurea-izolasyon In İstanbul Polyurea İzolasyon No comments

Yaşam alanlarımızda teraslar daha konforlu bir yaşam için tercih edilen alanlardır. İstanbul Teras Polyurea İzolasyon sistemimiz ile terasların en büyük sorunlarından olan zeminin su alması alt kat tavanından şu akması, boya dökülmesi, rutubet ve nemlenme olarak geri gelmektedir. Teraslarda sorunsuz bir kullanım için mutlaka izolasyon yapılması gerekmektedir. İstanbul izolasyon firması olarak sizlere en kaliteli çok uzun ömürlü sızdırmazlığı son derece yüksek polyurea çözümleri üretmekteyiz.

Teraslarda Polyurea İzolasyon Kullanımı

İzolasyon her alanda olduğu Teraslar için yıllarca çözüm aranmış ve bir çok yapı izolasyon malzemesi denenmiştir. Kimi ürünlerde kısmı çözümler bulunsada zaman içinde dayanıklılığının az olması nedeni ile çözülmeler olmuştur. Bu çözülmedelerde yalıtım süre içnde zayıflamasına ve ortadan kalmasına sebep olmuştur. İstanbul Teras Polyurea İzolasyon uygulaması ise son yıllar en iyi yalıtım ve izolasyon malzemesidir. Kullanım alanlarında bina cephelerinden, havuzlara, su depolarından çatılara kadar bir çok alanda kulanılmaktadır. İsmini belki yeni duymuş olsanızda ülkemizde 5 yılı aşkın süredir popülerdir ve bir çok büyük küçük projede kullanılmıştır. Polyurea teras zeminlerine ve duvarlarına rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Sprey püskürtme özelliği nedeni ile sprey izolasyon da denilmektedir. Mobil makinesi ile alana taşınan sistem 2-3 kat püskürtme şeklinde uygulanır. Dileyen müşterilerimiz uygulama için renk tercihlerinde de bulunabilirler.

Teras İzolasyon Polyurea İletişim

İstanbul Teras Polyurea İzolasyon uygulamasını Anadolu Yakası ve Avrupa yakasının tüm ilçelerinde yapmaktayız. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda dileyen her müşterimize adresinizde ücretsiz keşif desteğide sunmaktayız. Uzman personellerimiz eşliğinde alnınızın büyüklüğüne bakmadan her türlü yalıtım ve izolasyon işinizde sizlerleyiz. İletişim sayfamızda firma numaralarımız bulabilir dilediğiniz her saat diliminde bizlere ulaşabilirisiniz.